Sakız Nasıl Yapılır ? ( Videolu )

Bilgisayar Donuyor

WordPress Oturum Açınca Otomaik Mail Gelmesi

Adli Tabip Ne İş Yapar – Adli Tıp Uzmanı Maaşları Ne Kadar ?


Teknoloji & Web & İnternet Kasım 6, 2015
431 Görüntüleme

Tumblr Tema Kodu Nasıl Eklenir?

Tumblr’ın kendi bünyesinde olmayan, özel kodlanmış temalar için tumblr tema kodu nasıl eklenir bunun anlatımını yapmak için buradayım. Sayın seyirciler! aslında çok basit bir işlem uygulayacağız. Herhangi bir siteden temamızı beğendiysek, kodları kopyalayalım ve aşşağıda ki yolu izleyerek tema kodlarını nereye ekleyeceğimizi görelim.

Tumblr Tema Kodu Nasıl Eklenir

İlk olarak tumblr’a girin ve hesabınızda oturum açın. Sonra yeni bir tarayıcı sayfası(yeni sekme) oluşturun. Direk adres çubuğuna nickiniz.tumblr.com yazarak girin. Sağ üst köşede bulunan “Tema Düzenle” butonuna tıklayalım. 

tumblr tema düzenleme

Bu adımdan sonra sol tarafta açılacak olan panelde “HTML’i Düzenle” butonuna tıklayalım.

tumblr tema kodu nasıl eklenir 1

Açılan kod penceresinde orada bulunan tüm kodları “CTRL + A” tuşlarına basarak hepsini seçili hale getirelim ve “Deleteveya “Backspace” tuşu ile silelim. Şimdi kullanacağımız temanın kodlarını aldıysak buraya direk yapıştıralım. Üstte bulunan “Ön İzlemeyi Güncelle” butonuna ve ardından “Kaydet” butonuna tıklayalım. Bu adımları uyguladıktan sonra istediğimiz temanın başarılı bir şekilde aktif olduğunu göreceğiz. 

Gördüğünüz gibi aslında çok kolay bir yöntem ile istediğimiz temayı kullanabiliriz. Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız yorum atabilirsiniz.

Bu yazıyı Nasıl Buldun ki ?
  • Şahane
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Sinirli
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Ücretsiz En iyi Tumblr Temaları - Dinle Anlatıyorum! on Kasım 8, 2015

Güvenlik Sorusu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

-->